Jedu....

7. března 2008 v 21:29 | Kimi |  ♥Můj Svět♥
...takhle tramvají a přepadne mě otázka Proč tu sem? Odpověď? Dlouho dumá a nemůže na nic přijít, chtěl to osud nebo jen náhoda, proč tady a proč tet? Proč takhle proč hned? Proč....tohle slovo je strašný, ale tolik důležitý...každý člověk by se měl ptát proč...i když se mu kolikrát nedostane odpovědi...každý sám za sebe by mě vědět proč to dělá tak jak to dělá, proč se chová tak jak se chová a proč se cití tak jak se cití. Každý člověk může řídit svůj svět...jen ho musí znát!
Žiješ v iluzích? Sníš o něčem co víš že se nestane? Před spaním myslíš na někoho koho miluješ a přemýšlíš jaké by to bylo kdyby ste byly spolu?? Máš svůj vlastní svět o kterém nikdo neví a pouštíš do něj jen své sny?
Si stejný jako já....sem snílek...pořád přemýšlím kdyby...kladu nesmyslné otázky ze kterých nakonec dostanu debku která na mě padne věčinou večer...nejadši by si byl někdo jiný a byl někde jinde... když tak nad tím přemýšlím můžu být ráda i za to co mám... mám Chris...Je to úžasnej člověk kterej mě chápe, ví co se mi honí v hlavě a dokáže mi zvednout náladu... mám Jirku... je to úžasnej člověk kterej by pro mě udělal cokoliv, ví jaká doopravdy sem a nebojí se mě i mého druhého já, ví jak mě rozesmát a jak mě zahřát u srdíčka, vím že ho tady mám a můžu mu říct všechno i to co bych jinému neřekla..proto ho mám ráda... mám tady Káju která je moje zlato a ví čím vším procházím a i přez všechny naše trable se dokáže nad vše povznést a zavíst skvělou náladu, sem ráda že mám u sebe tak skvělího člověka jako je ona...mám Majkynu která ( i přez svoje nálady) ví jaká sem a nebojí se mojí reakce, dokáže povzbudit ale má sovje chyby...mám Wokurku kterej mi svíma kecama dycky zvedne náladu. Tyhle a taky pár dalších lidí mají místo v mím srdíčku a proč? Protože ve mě našli to kdo nikdo jinej nevidí...tu druhou tvář...která se hluboko ve mě skrývá...mám je všechny hrozně moc ráda a nikdy je nechci ztratit!
♥Kimi♥
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

♥Znáááááš Mě???♫

Ne & ani nechci! 23.5% (4)
Ne x( 11.8% (2)
Možná? 5.9% (1)
Trochu! 5.9% (1)
Ano x) 23.5% (4)
Miluju tě! 29.4% (5)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama